Aklınızı Başınıza Devşirin

Paylaş; başkaları da faydalansın!
Ölüm Son Değil
Hasrete Yolculuk

Türkiye Cumhuriyetinin tüm fertlerini ilgilendiren ULUSAL bir karar almak için sadece dört muhteşem adam; Dış işleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, bir araya gelmişler ve başlamışlar Suriye ile ilgili savaş mavaş beyin fırtınası yapmaya.

sosyal medya

Bu türden bir ülkenin güvenliği ile ilgili bir meselenin çözümü için Cumhurbaşkanı, Başbakan, Genelkurmay Başkanı, Başbakan Yardımcıları, Adalet Bakanı, Milli Savunma Bakanı, İçişleri Bakanı, Dışişleri Bakanı, Kara Kuvvetleri Komutanı, Deniz Kuvvetleri Komutanı, Hava Kuvvetleri Komutanı, Jandarma Genel Komutanı, gündemin özelliğine göre kurul toplantılarına ilgili bakan ve kişilerin de çağırılıp görüşlerinin alındığı MGK ( Milli Güvenlik Kurulu ) vardır. Öyle 4 kafa bir araya gelip karar veremez.

Ama bu dört muhteşem adamın dinlendiklerinden haberleri yoktur. İnsanlık hali işte! ya da dinlendiklerini bile bile böyle konuşmaktadırlar ya da kendi konuşmalarını kaydedip paylaşmışlardır; Mağduru oynayanın her zaman Türk halkının gönlünde ayrı bir yeri vardır ya yine! O sebepten diyorum hani! Başka bir art düşüncem yok!

Hem toplantıdaki adamlardan bir tanesine bakın MİT yani Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı ( vay anam unvana bak ) ama arkadaşım sen kendin istihbaratın en üstü olarak dinlendiğinden bihabersin, hadi dinleme cihazı var o cihazın bilgi uçurduğundan bihabersin o ki senin ajanlarından veya diğer bürokrasinin önemli makamlarında yer alan birilerinden neler neler yumurtlatabileceğini hayal bile edemiyorum. Allah korktuğumu ülkemizin başına getirmesin.

Sonra da twitter’a yasak koy, youtube’a yasak koy, son dakikada gelen haberlere göre TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ) facebook’un yasaklanması için de başvuruda bulunmuş… ona yasak koyun buna yasak koyun şuna yasak koyun ama şunu unutmayın eğer bir halt çevirmişseniz çeviriyorsanız bunu belki kendi seçmenlerinize karşı haklılığınızı ispat edebilirsiniz, belki muhalefette sizden taraftar olabilir ama o adını hiç ağzınızdan düşürmediğiniz yüce Allah’tan nasıl saklarsınız ahlaksızlıklarınızı ya da kendinizi işte orasını bilemem.

Türkiye Cumhuriyeti adına herkesi ilgilendirecek olan bir karar; her kesin oyunun eşit olarak değerlendirildiği seçimler neticesinde seçilmiş siz seçilmişler veremezsiniz; bu kararı ancak bu konuların uzmanı, olaylara tarafsız gözle bakabilen tüm insanların bir araya gelerek, ne getirir, ne götürür, artımız ne olur, eksimiz ne olur şeklinde her açıdan değerlendirilmeye tabi tutulacağı beyin fırtınası sonucunda alınabilir.

Türkiye Devleti’nin yönetim şekli diktatörlük değil, Cumhuriyettir.

Herkesin oylarının eşit puana sahip olduğu bir seçim sistemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisinde bulunma fırsatı elde etmiş olan iktidar partisi veya muhalefet partisi mensubu seçilmişler hepiniz ayağını denk alın çünkü biz Müslüman Türkler’in tepesi bir attımı sizi oradan ayaklarımız altına almayı da iyi biliriz NOKTA

Yasaklı Sitelere Giriş İçin Tavsiye Programlar;

Bilgisayarımda kullandığım ve tavsiye ettiğim  freegate programını;

 http://us.dongtaiwang.com/loc/download.en.php adresinden,

Akıllı telefonumda kullandığım ve tavsiye ettiğim Hotspot Shield VPN programını;

http://www.hotspotshield.com/tr adresinden indirerek mevcut ayarlarına dahi dokunmadan  yasaklı tüm sitelere girebilirsiniz…

Ölüm Son Değil
Hasrete Yolculuk
Paylaş; başkaları da faydalansın!

Yorum yaz

evlilik
Hz. Muhammed’in Evlilik İle İlgili Nasihatleri
dua
Hz. Muhammed Nasıl Dua Ederdi
barış
Hz. Muhammed ve İslamda Şiddet
Hz. Muhammed'in hayatı
BBC, Hz. Muhammed’in Hayatı, The Life of Muhammed, 3, Holy Peace, Kutsal Barış
Atatürk ve Çocuk Doğum Günü Posteri
Atatürk ve Eğitim, Sıradışı Öğretmen Ahmet Naç
Anıtkabir’de Atatürk’ümüzün Ruhuna Dua Ettik
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İlber Ortaylı
Yaşam Mücadelesine Destek Vermek
Yeşil Rehber, Green Book
Bohemian Rhapsody
Bir Yıldız Doğuyor, A Star is Born
Buz Gibi, Arctic
Dumbo, Uçan Fil
Mary Poppins Dönüyor, Mary Poppins Returns, Sihirli Dadı
Don Kişot’u Öldüren Adam, The Man Who Killed Don Quixote
Ötekiler
Organize Usulsüzlük, Oyları Yeniden Sayalım
Atı Alan Üsküdarı Geçti
Topal Ördek Ne Demek
Bir Ömür Nasıl Yaşanır, İlber Ortaylı
Körlük, Jose Saramago
Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Grigoriy Petrov
Mustafa Kemal, Yılmaz Özdil