Ermeni Soykırımı Gerçeği Belgeseli

Paylaş; başkaları da faydalansın!

soykırım resmi

Tarihini bilmeyen, önemsemeyen, tarihlerinden ders almayan milletlerin durumu; yüzmenin nasıl bir şey olduğundan nebze haberi olmadığı halde, şimşeklerin çaktığı, kasırgaların önüne kattığı her şeyi silip süpürdüğü, yüksek tahribat gücüne sahip bir sürü bombanın ardı ardına patlatılıyormuşçasına gürül gürül gürüldeyen kara kara bulutlarla kaplı gökyüzünden yüksek irtifada yüksek hızda uçan bir uçaktan paraşütsüz olarak deli dalgalar gibi coşmuş okyanusa körü körüne atlayıp bilmediği bir kara parçasına kollarını ayaklarını sallayan birinin durumuna benzer. Yani bu bir bakıma hayatta kalma ihtimali en aza indirgenmiş bir intihardır.

Batılılar, Mehmet Akif Ersoy’un tabiri ile tek dişi kalmış canavarların sahipleri, tarih boyunca üzerimize bütün birliklerini bir araya getirerek saldıran acımasız haçlı orduları bizi, yani Müslüman Türkleri hiçbir zaman sevmediler, sevmiyorlar ve sevmeyecekler.

Biz Müslüman Türkler bizimle savaşanla savaşmamıza rağmen onlar, karşılarındaki hiçbir durumda pes etmeden bulduğu her şeyi elinde silah olarak kullanabilen savaşçılarımızı yenemeyince öfkelerini kundaktaki bebeklerden, yerinden doğrulamayan yatalak yaşlılardan, savaşma gücü olmayan kadınlardan çıkardılar… Öyle bir kin ile hareket ediyorlardı ki; girdikleri köylerde taş taş üstünde ve yaşayabilecek canlı hiçbir kimse bırakmıyorlardı. Belki de böyle yapmalarındaki amaç yaptıkları bu insan dışı işlerden gelecekte kimsenin haberdar olmasını sağlamaktı. Ama hiç böyle düşünmüyorum.

Tarihini bilmeyen, önemsemeyen, tarihlerinden ders almayan milletler arasında açık ara zirvede olan, şurada yakın zaman tarihimizi bile hemen unutup geçiveren biz Türklere karşı ise kendileri barbar olan haçlılar birliği “yavuz hırsız ev sahibini bastırır“ misali yazılı tarihimiz olmasına rağmen kendilerinin uydurdukları tarihi bize dayatarak kabul etmemizi istiyorlar. İçimize aydın veya siyasetçi postu altında yerleştirdikleri misyonerleri vasıtası ile de hedeflerine gün be gün yaklaşıyorlar.

Hedefleri ne? diye sorduğunuzu duyabiliyorum!

Hedefleri dünya üzerinde Müslüman Türk bir kişiyi bile bırakmamak.

Sevr anlaşmasının hükümlerini uygulama ortamı oluşturarak, paylaştıkları şekilde Anadolumuzun toprağına sahip olmak.

Bugün yani 24 Nisan, yani sözde Ermeni Soykırımını Anma Günü, o dönemin güçlü ülkelerinin desteğini arkasına alan Ermenilerin Türklere ait kundaktaki bebekleri, yerinden doğrulamayan yatalak yaşlıları, savaşma gücü olmayan kadınları öldürmelerini kapatmak için “yavuz hırsız ev sahibini bastırır” ve “bir şeyi kırk kere söylersen olur” misali tekrar tekrar ettikleri düzmece ama bütün dünyada gerçekleştirilen bir anma etkinliği.

Ben; Ömür OKUR Müslüman Türk kimliğimden gurur duyan bir vatansever olarak tarihimi, doğruları nedir nasıl uygulayabilirim hataları nedir hatalarını nasıl bir daha yapmam şekilde öğrenmeye devam ediyorum. Ve özellikle tarih bölümlerinde okuyan arkadaşlara bir tavsiyede bulunmak istiyorum; her dilde, her yeri, her şeyi, her kaynakta araştıralım, gerçekleri ortaya çıkaralım, çünkü bu vatan milyonlarca şehidimizden bize yadigar.

Aşağıda Türk Tarih Kurumu tarafından yayınlanan ERMENİ SOYKIRIMI iddiaları için arşiv belgelerinden faydalanılarak hazırlanmış Ermeni İsyanı 1894 -1920 belgeselini üç dilde izleyebilirsiniz.

Türkçe

İngilizce

Fransızca

Paylaş; başkaları da faydalansın!

2 Yorum

  1. read this article 27 February 2018
  2. News 26 March 2018

Yorum yaz

evlilik
Hz. Muhammed’in Evlilik İle İlgili Nasihatleri
dua
Hz. Muhammed Nasıl Dua Ederdi
barış
Hz. Muhammed ve İslamda Şiddet
Hz. Muhammed'in hayatı
BBC, Hz. Muhammed’in Hayatı, The Life of Muhammed, 3, Holy Peace, Kutsal Barış
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İlber Ortaylı
Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Payidar Kalacaktır
Atatürk Tarafından Kurulan Fabrikalar, Kurumlar ve Kuruluşlar
Atatürk’e Bu Kadar Saygının ve Sevginin Nedeni
İndirim Kelimesine Tav Olmak AMA?
Sözlü Dövüş Sanatı, Tongue Fu, Sam Horn
Fahrenheit 451
John Doe: Adalet, John Doe: Vigilante
Unfriended: Dark Web
Küçülen Hayatlar, Downsizing
Kayıp Prenses, The Stolen Princess
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili, Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
İndirim Kelimesine Tav Olmak AMA?
İsmet İnönü Döneminde Yapılanlar, Yiğidi Öldür Hakkını Yeme
McKinsey Ve Türkiye Gerçeği
Onlar, harcadıklarında ne israf ne de cimrilik edenlerdir. Onların harcamaları, bu ikisi arası dengeli bir harcamadır.
Sözlü Dövüş Sanatı, Tongue Fu, Sam Horn
Kabil, Jose Saramago
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İlber Ortaylı
Ölümlü Nesneler, Jose Saramago