Helal Müslüman Genelevi

Paylaş; başkaları da faydalansın!
Rastlanmadık
Dünya Bu Türk Kızlarını Konuşuyor

Müslümanlar için helal genelevMüslümanlar için helal genelev açılması haberi bir çok kişi için şaşırtıcı bir haber olsa da, Türkiye’mizde ve diğer Müslüman ülkelerde kendilerine şeyh diyen birilerinin sözde yol göstermek amacı ile kurdukları tarikatlarda bunun benzeri olaylar yaygın olarak yapılmaktadır. Tüm kadınlar şeyh denen bakterinin cariyeleridir ve onun ne ihtiyacı varsa gidermek zorundadır. Allah tarafından zinanın  ne büyük günahlardan biri olduğu belirtilmiş ve yasaklanmıştır ya; bu katı kuralı delmek için geçici süreli nikah kıymakta, cinsel bakımdan ihtiyacını giderdikten sonrada boş ol boş ol boş ol diyerek erkek kadını boşamaktadır. Böylece bu her çiçekten bal alma gibi zevkli gördükleri işi kılıfına uydurduklarını, bunu yaparken de günah işlemediklerini düşünmektedirler yani Allah’ı kandırdıklarını zannetmektedirler.  Burada kadın, sözde doğru yolu gösterme amaçlı ama kendi çıkarına beyin yıkayan tarikattan aldığı doğru olmayan öğretiler ile kendini üyesi olduğu tarikatın önde gelenlerinin ihtiyacını gidermek zorunda olduğu hissi içerisinde olabilir, ölüm ile tehdit edilmiş ölüm korkusu ile bu işi yapıyor olabilir ya da bu işi sadece para için yapmaktadır.

Bu ve benzeri olaylar Hz. Muhammed (S.A.V.) öncesi cahiliye devrine geri dönen, Allah ile, Müslümanlık ile alakası olmayan, kadın vücudunu metalaştıran bir zihniyetin ürünüdür.

Hz. Muhammed (S.A.V.) bir “Neden insanlara günah işletiyorsun” diye Şeytan’a sormuştur,

Şeytan’da; “Ben kimseye günah işletmiyorum, sadece onlara kötü olarak tanımlanan şeyleri o kişilerin mizacına uygun olarak makyajlayarak iyi gösteriyorum, o kişilerde kendileri için iyi olacağını zannettiklerini yapıyorlar” şeklinde bir açıklama yapmıştır.

Yani bu tür şeyler Allah’tan uzak insanlar için Şeytan’ın basit bir oyunudur.

İşte bu lafları etmeme sebep olan haber;

Hollanda’nın Amsterdam kentinde, önümüzdeki ay sadece “helal” Müslüman hayat kadınlarının çalışacağı bir genelev açılıyor.

Üç imam da ‘Croissant Chaud’ (Sıcak Çörek) adı verilmekte olan genelevin açılabilmesi için onay verdi.

Genelevin yönetici adayı Jonathan Swick, Croissant Chaud hakkında Belçika merkezli haber ajansı Nord Press’e açıklamalarda bulundu.

Helal Hayat Kadınlarına? Uyuşturucu ve Alkol yasakmış!

Swick’in verdiği bilgilere göre genelevde geçerli olacak en sıkı disiplin, hayat kadınlarının uyuşturucu ve Alkol kullanımının yasak olması. Bu mevzuda herhangi bir ihmal olmaması için bayanlar her iki ayda bir kontrolden geçirilecek. Şayet kanlarında uyuşturucu ve alkole rastlanırsa, çalışma izinleri ellerinden alınacak. Sigara ve nargile ile alakalı bir yasak henüz bulunmuyor.

Helal Hayat Kadınları? namazlarını 5 vakit kılacaklarmış!

Swick, hayat kadınlarının günde beş zaman namaz kılacaklarını söyledi. Çalışan bayanın o sırada beraberinde müşterisi olsa dahi , namaz kılmak için işine ara vermesi gerekecek.

Helal genelevi hususunda kafalarda sual işareti yaratan durum, İslam kuralları gereğince evlilik dışı ilişki kurmak yasak olmasına karşın, imamların bu geneleve nasıl izin verdiği. Bu ayın sonunda, bu maddelere başka çalışma şartları da ekleneceği söylendi.

Helal Hayat Kadınlarının? ücreti fazla olacakmış!

Helal hayat kadınlarının ücreti, diğer iş arkadaşlarından yüzde 30 ila 50 arasında daha çok olacak.

Müslümanlığı bu hale getirenlerin öbür tarafta gidecekleri yer CEHENNEM ve yapacakları iş OROSPULUK

Bana, Allah tarafından ruhumun eşi olarak yaratılmış, beni bütünleyen, benimle birlikte dünyaya gönderilmiş ve birlikteliğimizde bana her türlü güzelliğini sunan bir tane helal KADINIM yeter.

Diğer kadınlar kendi ruh eşlerinin olsun ve kendi ruh eşlerine kendilerine ait olan her şeylerini özgürce sunsunlar.

Rastlanmadık
Dünya Bu Türk Kızlarını Konuşuyor
Paylaş; başkaları da faydalansın!

Yorum yaz

evlilik
Hz. Muhammed’in Evlilik İle İlgili Nasihatleri
dua
Hz. Muhammed Nasıl Dua Ederdi
barış
Hz. Muhammed ve İslamda Şiddet
Hz. Muhammed'in hayatı
BBC, Hz. Muhammed’in Hayatı, The Life of Muhammed, 3, Holy Peace, Kutsal Barış
Mustafa Kemal Atatürk Olmasaydı Olmazdı
Atatürk ve Çocuk Doğum Günü Posteri
Atatürk ve Eğitim, Sıradışı Öğretmen Ahmet Naç
Anıtkabir’de Atatürk’ümüzün Ruhuna Dua Ettik
Çernobil, Chernobyl
Bizim İçin Şampiyon, Bold Pilot, Halis Karataş
T-34
Kursk
Çernobil, Chernobyl
Bizim İçin Şampiyon, Bold Pilot, Halis Karataş
Mükemmellik, The Perfection
T-34
Neden Açıklanan Ekonomik Önlemlere İnanmıyorum?
Devletin Malı Deniz Yemeyen Başkan Keriz
Türkiye Ekonomisi Nasıl Kurtulur
Mustafa Kemal Atatürk Olmasaydı Olmazdı
Bir İdam Mahkumunun Son Günü, Victor Hugo
Cesur Yeni Dünya, Aldous Huxley
Bir Ömür Nasıl Yaşanır, İlber Ortaylı
Körlük, Jose Saramago