Ömür OKUR » Politika » Milliyetçi Partide Hareketçi Kalmamış

Milliyetçi Partide Hareketçi Kalmamış

Paylaş; başkaları da faydalansın!

devlet bahçeli

Yine yeniden bir kez daha, sanki başka adam yokmuş gibi, Türkiye’de girdiği bilmem kaç seçimden partisini bir kez dahi birinci çıkaramamış Devlet Bahçeli MHP’nin, (hiç rakibi yokken bu tabiri kullanmak bana mantıksız geliyor) başına seçildi.

“Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır.” diyen Mustafa Kemal Atatürk sizin bu koltuk sevdalısı halinizi görseydi, bu vatan uğruna şehit olanlar adına sizin yüzünüze tükürürdü.

Tavsiye:

Ülkü Ocaklarının aktif hale getirilip partinin geleceğinde etkin rol oynayacak düşüncelerin üretildiği fabrika haline getirilmesi gerekmektedir.

Bu ocaklar ayrıca, alt teşkilattan en üst teşkilata lider yetiştiren eğitim kurumu halinde olmalıdır, burada yetişen ülküdaş siyasetçiler bir birlerine siyaset bakımından rakip olacaklardır ama hak eden kazanacaktır ve lider seçilen zafiyet gösterdiği zaman koltuğunu gözünü kırpmadan bırakabilecek olgunluğa sahip olacaktır…

Benden söylemesi, yoksa sittin sene MHP ülke yönetiminde söz sahibi olamayacaktır.

Paylaş; başkaları da faydalansın!

About Ömür OKUR

Elektrik – Elektronik Mühendisiyim.
Türküm Müslümanım Vatanseverim.
Sinema yorumcusuyum.
Bugünü dünün üzerine bir şeyler katmak için yaşıyorum.
Kendi hayatımın yorumcusuyum: Gün içinde benim yaşadığım yada birilerinin yaşadığı olayların bendeki yansımalarını yazıyorum, başkalarının da hayatına bir şeyler katsın diye öğrendiklerimi paylaşıyorum.

Check Also

İyi Mi Oldu?

Hiç bir siyasi partiye üyeliğim, her düşünceye veya lidere kör sağır bağlılığım yoktur. Doğruluk süzgecimden …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *