Ömür OKUR » Felsefe » İşte Taraftar İşte Beşiktaş

İşte Taraftar İşte Beşiktaş

Paylaş; başkaları da faydalansın!

23 Kasım 2016 Çarşamba günü Beşiktaş Vodafone Arena’da Beşiktaş Benfica maçında Beşiktaş taraftarı bir takımın en önemli 12. oyuncusunun taraftar olduğunu kanıtlamışlardır.

İlk yarı 3 – 0 yenik duruma düşmesine rağmen Beşiktaş taraftarı yönetimi istifaya çağırmamıştır.

Goller yiyen kaleciye, oyun kuramayan futbolculara küfürler etmemiş eline ne geçtiyse fırlatmamıştır.

Bunun yerine, hakemin ilk yarıyı bitiren düdük sesinden sonra soyunma odasına başları öne eğilmiş olarak giden futbolcuları tribünlere çağırmışlardır.

İkinci yarının başlama düdüğü ile birlikte, taraftarına karşı görevini yerine getirme gayreti içerisine giren Beşiktaşlı futbolcular, takımın sembolü olan kartal gibi, Benfica’yı bir av gibi gözüne kestirmiş ve var gücü ile hücuma geçerek, 12. takım arkadaşlarının da desteği ile skoru 3 – 3 e getirerek maçın 45 dakikalık değil 90 dakikalık bir oyun olduğunu cümle aleme ispatlamıştır.

Sonuç: 3 – 3

İşte taraftar işte Beşiktaş.

Paylaş; başkaları da faydalansın!

About Ömür OKUR

Elektrik - Elektronik Mühendisiyim. Türküm Müslümanım Vatanseverim. Sinema yorumcusuyum. Bugünü dünün üzerine bir şeyler katmak için yaşıyorum. Kendi hayatımın yorumcusuyum: Gün içinde benim yaşadığım yada birilerinin yaşadığı olayların bendeki yansımalarını yazıyorum, başkalarının da hayatına bir şeyler katsın diye öğrendiklerimi paylaşıyorum.

Check Also

şehitler ölmez vatan bölünmez beşiktaş

Beşiktaş Şehitlerimizi Unutmadı

Beşiktaşlı futbolcular Trabzonspor maçı öncesinde stada, şehitlerimizi anmak için her birinin üzerinde farklı bir harf …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *