Sen Açıldıkça Analarımız Ağlıyor

Paylaş; başkaları da faydalansın!

Açılım dediler, türlüsünü çıkardılar, Kürt açılımını kendilerine öncelikli yol koydular; anaların gözleri artık yaşarmayacak, babalar yiğitlerinin arkasından gururla; ” Bir oğlum daha olsa yine gönderirim, izin versinler bende seve seve giderim”  demeyecek,  oğulları; babalarını sadece resimlerinden tanımayacak, sokaklarda kahramanlarımızın ardından; “Şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganları atılmayacak; bu gelmiş kardeş katli düzenine, bu emperyalist düzenin çıkardığı böl, parçala, yönet oyununa son vereceğiz… dediler.

Evet bunların hepsi oldu,  gözleri yaşarmıyor artık anaların; ama kürt analarının; bu ülkeye nifak tohumu ekenlerin, ülkeyi bölmeye kendilerini adamışların, gerçekleşmeyecek bir hayal uğruna gencecik fidanlarımıza kahpece arkadan vuranların… Çünkü biliyorlar ki; arkalarında ABD nin, AB nin ve bilimum bu ülke topraklarında gözü olanların taşeron müteahhiti Türkiye Cumhuriyeti’ nin başında… o varken başka ne ola ki!

Babalar artık o bilinen lafları söylemiyorlar; ama kürt babalarının; bu ülkeye nifak tohumu ekenlerin, ülkeyi bölmeye kendilerini adamışların, gerçekleşmeyecek bir hayal uğruna gencecik fidanlarımıza kahpece arkadan vuranların… Uyguluyorlar artık, dağa, bebek katilinin emriyle oğul kız demeden neyi var neyi yok gönderiyor, daha fazla Türk kanı aksın diye topraklar üzerine. Ve artık çekinmiyorlar ideallerini açık açık söylemekten. Çünkü biliyorlar ki; arkalarında ABD nin, AB nin ve bilimum bu ülke topraklarında gözü olanların taşeron müteahhiti Türkiye Cumhuriyeti’ nin başında… o varken başka ne ola ki!

O çocuklarda artık fotograflardan tanımıyorlar babalarını; kahraman safsatası uydurulmuş babalarının saçma idealleri uğruna onlarda heryer de taş atıyorlar askere, polise, öğretmene, şantiye  mühendisine, doktora, hemşireye… her kim ki Türk ola ona… Çünkü biliyorlar ki; arkalarında ABD nin, AB nin ve bilimum bu ülke topraklarında gözü olan ülkelerin taşeron müteahhit abileri var Türkiye Cumhuriyeti’ nin başında… o varken başka ne ola ki!

ABD nin, AB nin ve bilimum bu ülke topraklarında gözü olan ülkelerin Taşeron müteaahiti malzemeden çalmasını iyi biliyor, bir punduna getirip götürüveriyor hemen, çaldığı malzemelerle; sözde çocuğunu okula gönder kampanyası adı altında çocuk başına para (  örgüte para lazım ), doğan her çocuğa para ( daha fazla onlardan lazım, gün gelirde hani azınlık haklarından bahsedilmesin diye, ola ki olamadı militan lazım, dağdaki ağalara cariye lazım ), giyim, yiyecek, yakacak, beyaz eşya yardımı ( lojistik destek ), İsrail’ e de sözde bir kafa tutma ( silah yardımı da tamam ), su parasız, elektrik bedava, bedava yaşıyorlar bedava, şimdi kaldı bir tek sahip olmaları gereken federe medere bir vatan, müteaahii ağaları var arkalarında… O varken başka ne ola ki!

Televizyonlarda, gazetelerde, internet sayfalarında yok artık öyle eskisi gibi şehit haberleri, atılan sloganlar, hatta bilmiyorsun da kaç tane vatan evladımızın kanı aktı bu topraklar üzerine bu ana kadar… Çünkü RTÜK yasak koydu, yok öyle göz yaşı haberi, sloganlar, spikerlerden acıklı ses tonlarıyla içlerinde halen daha vatan sevgisi taşıyanların bilinç altına yerleşen nefret uyandıran, kurtuluş savaşını hatırlatan tablolar… Çünkü kurtları, kuzu postunda hapis hayatlarından uyandırmamak lazım…

SEN AÇILDIKÇA ANALARIMIZ AĞLIYOR. BİZ TÜRKLER AĞLIYORUZ.

Allah yolunda öldürülenleri sakın ölüler sanma. Bilakis onlar diridirler, Rableri katında Allah’ın, lütfundan kendilerine verdiği nimetlerin sevincini yaşayarak rızıklandırılmaktadırlar. Arkalarından kendilerine ulaşamayan (henüz şehit olmamış) kimselere de hiçbir korku olmayacağına ve onların üzülmeyeceklerine sevinirler. ( ÂL-İ İMRÂN SÛRESİ )

Bu topraklar biz Türklerin. Çekemeyen defolup gider.

Paylaş; başkaları da faydalansın!

Yorum yaz

evlilik
Hz. Muhammed’in Evlilik İle İlgili Nasihatleri
dua
Hz. Muhammed Nasıl Dua Ederdi
barış
Hz. Muhammed ve İslamda Şiddet
Hz. Muhammed'in hayatı
BBC, Hz. Muhammed’in Hayatı, The Life of Muhammed, 3, Holy Peace, Kutsal Barış
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İlber Ortaylı
Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Payidar Kalacaktır
Atatürk Tarafından Kurulan Fabrikalar, Kurumlar ve Kuruluşlar
Atatürk’e Bu Kadar Saygının ve Sevginin Nedeni
Sözlü Dövüş Sanatı, Tongue Fu, Sam Horn
Fahrenheit 451
John Doe: Adalet, John Doe: Vigilante
Hıçkırık, Hichki, Tourette Sendromu Filmi
İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi
Sanırım Artık Yalnızız, I Think We’re Alone Now
Karanlığı Tutmak, Hold the Dark
Kitapçı, Sahaf, The Bookshop
İsmet İnönü Döneminde Yapılanlar, Yiğidi Öldür Hakkını Yeme
McKinsey Ve Türkiye Gerçeği
Onlar, harcadıklarında ne israf ne de cimrilik edenlerdir. Onların harcamaları, bu ikisi arası dengeli bir harcamadır.
Ekonominin Bozuk Olması Psikolojikmiş
Sözlü Dövüş Sanatı, Tongue Fu, Sam Horn
Kabil, Jose Saramago
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İlber Ortaylı
Ölümlü Nesneler, Jose Saramago