Sen Açıldıkça Analarımız Ağlıyor

Paylaş; başkaları da faydalansın!
Türkiye Cumhuriyeti Anayasası Değişikliği ( ESKİ - YENİ )
Referandum' da; HAYIR ( 12 Eylül 2010)

Açılım dediler, türlüsünü çıkardılar, Kürt açılımını kendilerine öncelikli yol koydular; anaların gözleri artık yaşarmayacak, babalar yiğitlerinin arkasından gururla; ” Bir oğlum daha olsa yine gönderirim, izin versinler bende seve seve giderim”  demeyecek,  oğulları; babalarını sadece resimlerinden tanımayacak, sokaklarda kahramanlarımızın ardından; “Şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganları atılmayacak; bu gelmiş kardeş katli düzenine, bu emperyalist düzenin çıkardığı böl, parçala, yönet oyununa son vereceğiz… dediler.

Evet bunların hepsi oldu,  gözleri yaşarmıyor artık anaların; ama kürt analarının; bu ülkeye nifak tohumu ekenlerin, ülkeyi bölmeye kendilerini adamışların, gerçekleşmeyecek bir hayal uğruna gencecik fidanlarımıza kahpece arkadan vuranların… Çünkü biliyorlar ki; arkalarında ABD nin, AB nin ve bilimum bu ülke topraklarında gözü olanların taşeron müteahhiti Türkiye Cumhuriyeti’ nin başında… o varken başka ne ola ki!

Babalar artık o bilinen lafları söylemiyorlar; ama kürt babalarının; bu ülkeye nifak tohumu ekenlerin, ülkeyi bölmeye kendilerini adamışların, gerçekleşmeyecek bir hayal uğruna gencecik fidanlarımıza kahpece arkadan vuranların… Uyguluyorlar artık, dağa, bebek katilinin emriyle oğul kız demeden neyi var neyi yok gönderiyor, daha fazla Türk kanı aksın diye topraklar üzerine. Ve artık çekinmiyorlar ideallerini açık açık söylemekten. Çünkü biliyorlar ki; arkalarında ABD nin, AB nin ve bilimum bu ülke topraklarında gözü olanların taşeron müteahhiti Türkiye Cumhuriyeti’ nin başında… o varken başka ne ola ki!

O çocuklarda artık fotograflardan tanımıyorlar babalarını; kahraman safsatası uydurulmuş babalarının saçma idealleri uğruna onlarda heryer de taş atıyorlar askere, polise, öğretmene, şantiye  mühendisine, doktora, hemşireye… her kim ki Türk ola ona… Çünkü biliyorlar ki; arkalarında ABD nin, AB nin ve bilimum bu ülke topraklarında gözü olan ülkelerin taşeron müteahhit abileri var Türkiye Cumhuriyeti’ nin başında… o varken başka ne ola ki!

ABD nin, AB nin ve bilimum bu ülke topraklarında gözü olan ülkelerin Taşeron müteaahiti malzemeden çalmasını iyi biliyor, bir punduna getirip götürüveriyor hemen, çaldığı malzemelerle; sözde çocuğunu okula gönder kampanyası adı altında çocuk başına para (  örgüte para lazım ), doğan her çocuğa para ( daha fazla onlardan lazım, gün gelirde hani azınlık haklarından bahsedilmesin diye, ola ki olamadı militan lazım, dağdaki ağalara cariye lazım ), giyim, yiyecek, yakacak, beyaz eşya yardımı ( lojistik destek ), İsrail’ e de sözde bir kafa tutma ( silah yardımı da tamam ), su parasız, elektrik bedava, bedava yaşıyorlar bedava, şimdi kaldı bir tek sahip olmaları gereken federe medere bir vatan, müteaahii ağaları var arkalarında… O varken başka ne ola ki!

Televizyonlarda, gazetelerde, internet sayfalarında yok artık öyle eskisi gibi şehit haberleri, atılan sloganlar, hatta bilmiyorsun da kaç tane vatan evladımızın kanı aktı bu topraklar üzerine bu ana kadar… Çünkü RTÜK yasak koydu, yok öyle göz yaşı haberi, sloganlar, spikerlerden acıklı ses tonlarıyla içlerinde halen daha vatan sevgisi taşıyanların bilinç altına yerleşen nefret uyandıran, kurtuluş savaşını hatırlatan tablolar… Çünkü kurtları, kuzu postunda hapis hayatlarından uyandırmamak lazım…

SEN AÇILDIKÇA ANALARIMIZ AĞLIYOR. BİZ TÜRKLER AĞLIYORUZ.

Allah yolunda öldürülenleri sakın ölüler sanma. Bilakis onlar diridirler, Rableri katında Allah’ın, lütfundan kendilerine verdiği nimetlerin sevincini yaşayarak rızıklandırılmaktadırlar. Arkalarından kendilerine ulaşamayan (henüz şehit olmamış) kimselere de hiçbir korku olmayacağına ve onların üzülmeyeceklerine sevinirler. ( ÂL-İ İMRÂN SÛRESİ )

Bu topraklar biz Türklerin. Çekemeyen defolup gider.

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası Değişikliği ( ESKİ - YENİ )
Referandum' da; HAYIR ( 12 Eylül 2010)
Paylaş; başkaları da faydalansın!

Yorum yaz

evlilik
Hz. Muhammed’in Evlilik İle İlgili Nasihatleri
dua
Hz. Muhammed Nasıl Dua Ederdi
barış
Hz. Muhammed ve İslamda Şiddet
Hz. Muhammed'in hayatı
BBC, Hz. Muhammed’in Hayatı, The Life of Muhammed, 3, Holy Peace, Kutsal Barış
Atatürk ve Çocuk Doğum Günü Posteri
Atatürk ve Eğitim, Sıradışı Öğretmen Ahmet Naç
Anıtkabir’de Atatürk’ümüzün Ruhuna Dua Ettik
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İlber Ortaylı
Yaşam Mücadelesine Destek Vermek
Yeşil Rehber, Green Book
Bohemian Rhapsody
Bir Yıldız Doğuyor, A Star is Born
Buz Gibi, Arctic
Dumbo, Uçan Fil
Mary Poppins Dönüyor, Mary Poppins Returns, Sihirli Dadı
Don Kişot’u Öldüren Adam, The Man Who Killed Don Quixote
Ötekiler
Organize Usulsüzlük, Oyları Yeniden Sayalım
Atı Alan Üsküdarı Geçti
Topal Ördek Ne Demek
Bir Ömür Nasıl Yaşanır, İlber Ortaylı
Körlük, Jose Saramago
Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Grigoriy Petrov
Mustafa Kemal, Yılmaz Özdil