Ömür OKUR » Günlük » Bedelini Ödeyecekler!

Bedelini Ödeyecekler!

Paylaş; başkaları da faydalansın!
Birlik ve beraberliğimizi hedef alan, terör örgütüne karşı yürütülen mücadelede, kahraman silah arkadaşlarımızı hain eylem sonucu kaybetmiş bulunuyoruz. Acımız çok büyük, hüznümüz dağlar kadar ama boynumuzu bükmüyoruz. Kor ateş de olsa, hüznümüzü yüreğimize gömecek, gözyaşımızı içimize akıtacağız, bugün hainleri de sevindirmeyeceğiz. Kendi kanlarında boğulacaklardır. Hiçbir zaman ümitsiz olmadık, olmayacağız. Şiddet sarmalına teslim olmadık, hiçbir zaman da teslim olmayacağız. Bizlere bu acıyı yaşatanlar, bilsinler ki bunun bedelini çok ağır biçimde ödeyeceklerdir.
Paylaş; başkaları da faydalansın!

About Ömür OKUR

Elektrik – Elektronik Mühendisiyim.
Türküm Müslümanım Vatanseverim.
Sinema yorumcusuyum.
Bugünü dünün üzerine bir şeyler katmak için yaşıyorum.
Kendi hayatımın yorumcusuyum: Gün içinde benim yaşadığım yada birilerinin yaşadığı olayların bendeki yansımalarını yazıyorum, başkalarının da hayatına bir şeyler katsın diye öğrendiklerimi paylaşıyorum.

Check Also

Siyasetçilerimizin Kurban Kesmesine Gerek Yok

Hayvan boğazlatmalarına ne gerek var Allah’a? Zaten kurban etmiyorlar mı koltukları uğruna Batıl akıl hocaları için …

One comment

  1. TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ ne göz diken hainler.Kürt maskesi giydirilmiş ermeni şerefsizler! Bizim vatan toprağımızdan size bir karış yer yok.Sizler dağda ve şehir de keyfinize bakın.Unutmayın ki TÜRK MİLLETİ er yada geç size hakettiğiniz cezayı kat be kat verecektir.Alemde şer Oğuz’da er tükenmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *