Ömür OKUR » Günlük » Bu Sadece Bir Reklam Değildir

Bu Sadece Bir Reklam Değildir

Paylaş; başkaları da faydalansın!

anadolu efes logoBu sadece bir reklam değildir,

Bu; hoşumuza giderek televizyon reklamlarında, youtube, dailymotion gibi nam salmış video paylaşım sitelerinde defalarca defalarca izlediğimiz, nakaratı dilimize dolanmış bir basketbol takımının reklam filmi değildir sadece,

Bu, bir takıma, bir kulübe, bir şirkete, yaptığın işe sahip olma, onu sahiplenme, ona karşı aidiyetini kabul ettirme duygusunun gösterildiği, kişisel gelişim uygulamalarında, bir takımın, bir kulübün, bir şirketin… nasıl başarıya ulaşacağını gösteren harika bir çalışmadır.

Her hangi bir şeye karşı aidiyet duygusu ile hareket ediyorsanız, başaramayacağınız hiç bir şey yoktur.

Tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık…

Paylaş; başkaları da faydalansın!

About Ömür OKUR

Elektrik – Elektronik Mühendisiyim.
Türküm Müslümanım Vatanseverim.
Sinema yorumcusuyum.
Bugünü dünün üzerine bir şeyler katmak için yaşıyorum.
Kendi hayatımın yorumcusuyum: Gün içinde benim yaşadığım yada birilerinin yaşadığı olayların bendeki yansımalarını yazıyorum, başkalarının da hayatına bir şeyler katsın diye öğrendiklerimi paylaşıyorum.

One comment

  1. görünürde belki yazıdaki ara temalar işlenmiştir
    ana tema bilakis yasaklara karşı yasakça konuşarak boşlukları iyi görerek doldurmaktır;ara yollardan ana yola ulaşma çabasının ürünüdür kapitalin.
    Düşünün Ülkedeki en sevilen spor futbol ama hiçbir takımın reklamı yok direkt olarak anadolu efesteki gibi.yan ürün olmadan (cep telefonu ,kredi lkartı vb) ama EFES in var takım olgusu başarı için mi?Tabiki değil ……EFES denilince bu ülkedeki herkesin en azından %90 nın aklına Antik kent mi geliyor yoksa tombul şişe mi?Yanıt kafnızda yankılanıyor ….. sonuç zekice ve takdire şayan tebessüm ettirircesine :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *