Home / Günlük / Pınar KÜR’ün Playboy Benzetmesi

Pınar KÜR’ün Playboy Benzetmesi

Pınar KÜR, PlayboyPınar KÜR Hanım Efendi;

Sadece Mustafa Kemal Atatürk’ün adını ağzınızda sürekli telaffuz ederek ama O’nun zerresi davranmadığınız,

Sadece kendi lügatinizdeki açıklamasına bakarak karşınızdaki insanın özgürlüğüne laf attığınız bu coğrafyaya biz Anadolu diyoruz. Tarih kitaplarında Kültür Beşiği olarak da adlandırılır.

Ben bu coğrafyada yaşayan Müslümanlığı ve Türklüğü özümsemiş vatansever bir insanım.

Boş boğazlık yaparak konuşan sizin gibi sözde aydınlar, siyasetçiler, şarkıcılar, zengin kodamanlar yüzünden bu güzelim ülke ayrışmanın eşiğinde.

Pınar KÜR Hanım Efendi sizin, şurasını burasını örten kadınlar ile Playboy’a şuraya buraya poz veren insanların zihniyetleri aynıdır şeklinde yapmış olduğunuz açıklamalarınızı size acıyarak kınıyorum. Genelkurmay Başkanlığı’nın kendi arşivinden zaman zaman yayınladığı Çanakkale Savaşının ve Kurtuluş Savaşının gerçek görüntülerini izlemediğinizi varsayıyorum. Oradaki insanlar kimlerdi, cepheye eşlerini, kınalı kuzularını gönderen, erzak götüren kadınlar nasıl giyiniyorlardı hiç izlediniz mi?

Benim annemin de, teyzelerimin de, halamın da başı örtülü, Anneannemin de başı örtülü idi ama kendilerini pazarladıklarına hiç şahit olmadım.

Sokakta gördüğüm helalim olmayan bir kadına ister başı açık olsun, ister başı kapalı, ister mini etek giysin, ister tesettüre bürünsün farklı bir gözle bakamam ki helalime bile sokakta toplumun hoş karşılamayacağı şekilde davranamam. Ev her kesin özel hayatıdır, anadan üryan çırılçıplak olunacak bir yer varsa o da evdir, helal helaldir.

Halen mevcut hayatınızı sürdürmekte olduğunuz sözde özgürlükçü arkadaşlarınızın arasından çıkarak Anadolu köylerinde yaşayan çoğunluğu örtülü Kadınları ziyaret etmenizi istiyorum. Onlarla bir konuşun bakalım ne biliyorlar ne düşünüyorlar? Ama bunu yaparken bir de size sosyal bir araştırma projesi öneriyorum, o köylere bir de;

  1. Örtünmekten ne anlıyorsanız o şekilde örtününüz ve bir köye böyle gidiniz,
  2. Bu köye bir de Playboya poz vermiş çıplaklıktan utanmayan; anadan üryan çırılçıplak bir şekilde gidiniz aynı soruları sorunuz yüzleri fotoğraflayınız…

Ve oradaki insanların size nasıl yaklaştığını değerlendiriniz.

Ağzından Mustafa Kemal Atatürk’ü düşürmeyen fakat iş icraata gelince O’nun gibi davranmayan siz ve sizin gibiler ile ağzından Allah’ı Hz. Muhammed’i düşürmeyen sözde dincileri aynı kefeye koyuyorum. Hepiniz anlatılmak istenenleri gerçekte ne iseler öyle değil de kendi işinize, kendi çıkarınıza nasıl yorumlamaktasınız.

Burası Türkiye Cumhuriyet Devletidir,

Burası Anadolu’dur Kültür Beşiği’dir.

Burası hem Müslüman hem de Türklerin Anayurdudur. Bunlardan birini bile içine sindiremeyen kendi ya sussun ya da sözlüğündeki özgürlüğün karşılığını sağlayan bir ülke bulsun ve gitsin.


Yazar Pınar Kür’den Başörtülülere büyük hakaret! paylaşan: diniajans

About Ömür OKUR

Avatar
Elektrik - Elektronik Mühendisiyim. Türküm Müslümanım Vatanseverim. Sinema yorumcusuyum. Bugünü dünün üzerine bir şeyler katmak için yaşıyorum. Kendi hayatımın yorumcusuyum: Gün içinde benim yaşadığım yada birilerinin yaşadığı olayların bendeki yansımalarını yazıyorum, başkalarının da hayatına bir şeyler katsın diye öğrendiklerimi paylaşıyorum.

One comment

  1. Avatar

    Ağzınıza sağlık Müslüman kadınlarla gâvur kadınları aynı kefeye koyup da haddini aşanlara yine de beddua etmek bizlere yakışmaz Allah bu teyzeye de bunun gibi kalbi mühürlenmişlerin kalplerine hidayet etsin inşallah…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *