Pınar KÜR’ün Playboy Benzetmesi

Paylaş; başkaları da faydalansın!

Pınar KÜR, PlayboyPınar KÜR Hanım Efendi;

Sadece Mustafa Kemal Atatürk’ün adını ağzınızda sürekli telaffuz ederek ama O’nun zerresi davranmadığınız,

Sadece kendi lügatinizdeki açıklamasına bakarak karşınızdaki insanın özgürlüğüne laf attığınız bu coğrafyaya biz Anadolu diyoruz. Tarih kitaplarında Kültür Beşiği olarak da adlandırılır.

Ben bu coğrafyada yaşayan Müslümanlığı ve Türklüğü özümsemiş vatansever bir insanım.

Boş boğazlık yaparak konuşan sizin gibi sözde aydınlar, siyasetçiler, şarkıcılar, zengin kodamanlar yüzünden bu güzelim ülke ayrışmanın eşiğinde.

Pınar KÜR Hanım Efendi sizin, şurasını burasını örten kadınlar ile Playboy’a şuraya buraya poz veren insanların zihniyetleri aynıdır şeklinde yapmış olduğunuz açıklamalarınızı size acıyarak kınıyorum. Genelkurmay Başkanlığı’nın kendi arşivinden zaman zaman yayınladığı Çanakkale Savaşının ve Kurtuluş Savaşının gerçek görüntülerini izlemediğinizi varsayıyorum. Oradaki insanlar kimlerdi, cepheye eşlerini, kınalı kuzularını gönderen, erzak götüren kadınlar nasıl giyiniyorlardı hiç izlediniz mi?

Benim annemin de, teyzelerimin de, halamın da başı örtülü, Anneannemin de başı örtülü idi ama kendilerini pazarladıklarına hiç şahit olmadım.

Sokakta gördüğüm helalim olmayan bir kadına ister başı açık olsun, ister başı kapalı, ister mini etek giysin, ister tesettüre bürünsün farklı bir gözle bakamam ki helalime bile sokakta toplumun hoş karşılamayacağı şekilde davranamam. Ev her kesin özel hayatıdır, anadan üryan çırılçıplak olunacak bir yer varsa o da evdir, helal helaldir.

Halen mevcut hayatınızı sürdürmekte olduğunuz sözde özgürlükçü arkadaşlarınızın arasından çıkarak Anadolu köylerinde yaşayan çoğunluğu örtülü Kadınları ziyaret etmenizi istiyorum. Onlarla bir konuşun bakalım ne biliyorlar ne düşünüyorlar? Ama bunu yaparken bir de size sosyal bir araştırma projesi öneriyorum, o köylere bir de;

  1. Örtünmekten ne anlıyorsanız o şekilde örtününüz ve bir köye böyle gidiniz,
  2. Bu köye bir de Playboya poz vermiş çıplaklıktan utanmayan; anadan üryan çırılçıplak bir şekilde gidiniz aynı soruları sorunuz yüzleri fotoğraflayınız…

Ve oradaki insanların size nasıl yaklaştığını değerlendiriniz.

Ağzından Mustafa Kemal Atatürk’ü düşürmeyen fakat iş icraata gelince O’nun gibi davranmayan siz ve sizin gibiler ile ağzından Allah’ı Hz. Muhammed’i düşürmeyen sözde dincileri aynı kefeye koyuyorum. Hepiniz anlatılmak istenenleri gerçekte ne iseler öyle değil de kendi işinize, kendi çıkarınıza nasıl yorumlamaktasınız.

Burası Türkiye Cumhuriyet Devletidir,

Burası Anadolu’dur Kültür Beşiği’dir.

Burası hem Müslüman hem de Türklerin Anayurdudur. Bunlardan birini bile içine sindiremeyen kendi ya sussun ya da sözlüğündeki özgürlüğün karşılığını sağlayan bir ülke bulsun ve gitsin.


Yazar Pınar Kür’den Başörtülülere büyük hakaret! paylaşan: diniajans

Paylaş; başkaları da faydalansın!

1 Yorum

  1. Avatar Kadir 10 April 2014

Yorum yaz

Kitty Genovese Sendromu, Seyirci Kalma Etkisi
Kimi Takip Ettiğinize Dikkat Edin
Çernobil, Chernobyl
Bizim İçin Şampiyon, Bold Pilot, Halis Karataş
Bir İdam Mahkumunun Son Günü, Victor Hugo
Cesur Yeni Dünya, Aldous Huxley
Bir Ömür Nasıl Yaşanır, İlber Ortaylı
Körlük, Jose Saramago
Susamam
Kaz Dağlarında Kaz Gibi Yolunmak
S-400 Tek Sorunumuzdu, Aldık
Otopark Soygunu
John Wick 3, John Wick Chapter 3, Parabellum
Fırtına Çocuk, Storm Boy
Locke
Mekong Operasyonu, Operation Mekong