Usame Bin Ladin Yaşıyor, İşte O Görüntüler

Paylaş; başkaları da faydalansın!

Usama Bin Ladin son görüntü CIA ajanı olarak görev yapan, bildiğimiz adıyla Usame Bin Ladin, yıllardır sürdürdüğü Müslümanları diğer insanlara, Müslüman ülkeleri diğer ülkelere karşı düşman gösterme faaliyetlerini ( … ) başarı ile tamamlayarak ülkesine geri döndüğünü daha öncesinden bildirmiştim.

Ülkesinin ve inandığı dinin çıkarları doğrultusunda yıllarca Müslümanları cahil, katil, düşman olarak göstermek adına yürüttüğü çalışmaları başarı ile tamamlayarak ülkesine adeta tereyağından kıl çeker gibi başarılı bir operasyonla burnu bile kanamadan geri getirilen Usame Bin Ladin, ABD hükümeti tarafından yüksek şeref madalyası ile ödüllendirildiğini de yine sizin ile paylaşmıştım.

Vatikan tarafından sağlanan tam destek ile Müslümanlara ve Müslüman ülkelere karşı yapmış olduğu başarılı karalama çalışmaları ve oluşturmuş olduğu savaş bahanesi ortamı için görevini başarı ile ifa eden Usame Bin Ladin’in ücretinin tamamının ABD hükümeti tarafından hesabına aktarıldığını biliyoruz. Fakat paranın tutarının ne olduğu hakkında, hiç kimseden veya hiçbir bankadan her hangi bir bilgi edinilememiştir. Fakat Amerika Birleşik Devletleri’ne geri götürüldüğü 2011 yılından bu güne lüks ve eğlence dolu bir hayat sürdüğü kulağımıza gelen duyumlar arasındaydı ve buradan bu paranın miktarının çok yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Usame Bin Ladin’i alnının teri karşılığında kazandığı para ile mağaralarda yıllardır yaşadığı sefaleti unutmak için Miami de aldığı ve adına Cennet ( Heaven ) dediği olimpik havuzlu ultra lüks villasında, kendisine tahsis edilen korumaları ve huri dediği güzel bikinili kızların hizmeti nezaretinde dinlenirken görüntüledik.  Fakat kameramız bizim birkaç katımız büyüklüğünde izbandut gibi korumalar tarafından kırıldığından bu şatafatlı görüntüleri yayınlayamıyoruz.

Bir bilgi daha ilave edelim kameramızda yok olan fotoğraflardan biride Usame Bin Ladin’in yatak odasına aitti ve buradaki en ilgi çekici ayrıntı: Mağaralarda geçen yıllarda uyku düzeni bozulan gerçek adını bir türlü öğrenemediğimiz CIA ajanı Usame Bin Ladin yatak odasında ortopedik yatağının hemen yanı başında ki masasının üzerinde her zaman dolu viski bardağı ile birlikte kabartma harflerle işlenmiş Papa tarafından Vatikan’ın özel arşivinden oy birliği ile çıkarılarak hediye edilmiş el yazması İncil bulunuyormuş.

Cennet dediği villasında hafta da bir eğlencenin, içkinin dozunun tavan yaptığı partiler düzenlediği ve davet edildiği partilere de katılmazlık yapmadığını öğrendik.

Tam kara kara “elimizde bir kanıt yok kimse bizim anlattıklarımıza inanmayacak” diye düşünürken; spor otomobil tutkusu ve özellikle de Lamborghini’ye tutkunu olduğunu yakın arkadaşlarından öğrendiğimiz Usame Bin Ladin’i tesadüfen kendisine yeni aldığı Lamborghini Gallardo Spyder ile birlikte korumaları da çevresindeyken görüntülemeyi başardık. Deklanşör sesini duymuş olacak ki dikkatli bir şekilde bizim kendimizi sakladığımız taraf doğru baktı ki bu bizim şansımızdı çünkü kapşonu ile saklamaya çalıştığı yüzünü artık görebiliyorduk evet bu oydu: Usame Bin Ladin. Şansımız açılmıştı ve o an bir fotoğraf daha çektik aşağıda o fotoğrafı görmektesiniz.

Usama Bin Ladin son görüntü

Beyaz renkteki Lamborghini Gallardo Spyder’ına binmek üzereyken fotoğrafladığımız Usame Bin Ladin’in yıllardır fotoğraflarda alıştığımız uzun ve birbirine karışmış sakallı görüntüsünün aksine, sakalını keserek kirli sakal bıraktığı, eski entari tarzındaki elbisesi yerine de günümüz modasına uygun spor giyimi tercih ettiği gözlerimizden kaçmadı.

Zaten ülkesine döndükten sonra teşekkürlerini kabul etmek için gittiği Beyaz Sarayda da; yüzünün sinekkaydı tıraşlı, saçının kesilmiş ve düzgünce geriye doğru taranmış, üzerinde de siyah takım elbise olduğu gelen haberler arasındaydı.

Bu haberi ben uydurdum.

Çünkü Usame Bin Ladin, Saddam Hüseyin, Kaddafi veya geri kalmış Müslüman ülkelerdeki tahtından indirilmiş liderleri görevlerini tamamlamış ve yuvaya geri getirilen ajan olduklarını düşünüyorum.

Halen yönetimde bulunan iktidar sahiplerinin de görevlerini başarı ile tamamlarlar ise geri getirilecek başaramazlarsa öldürülecek ajan olduklarını düşünüyorum.

Bunların hepsinin ülkenin insan yapısına uygun bir bahane uydurularak, büyük güçler tarafından büyük güçlerin kendi çıkarlarını koruma adına iktidara geçirilmiş koyun postu altındaki kurt olduklarını düşünüyorum.

Ve böyle olduğuna da eminim!

Sanılanın aksine ne Usame Bin Ladin öldü, ne de diğerleri… hepsi görevlerini başarı ile tamamlayıp ülkelerine geri döndüler!

Paylaş; başkaları da faydalansın!

2 Yorum

  1. Asikaan 17 June 2014
  2. Ömür OKUR 18 June 2014

Yorum yaz

evlilik
Hz. Muhammed’in Evlilik İle İlgili Nasihatleri
dua
Hz. Muhammed Nasıl Dua Ederdi
barış
Hz. Muhammed ve İslamda Şiddet
Hz. Muhammed'in hayatı
BBC, Hz. Muhammed’in Hayatı, The Life of Muhammed, 3, Holy Peace, Kutsal Barış
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İlber Ortaylı
Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Payidar Kalacaktır
Atatürk Tarafından Kurulan Fabrikalar, Kurumlar ve Kuruluşlar
Atatürk’e Bu Kadar Saygının ve Sevginin Nedeni
Sözlü Dövüş Sanatı, Tongue Fu, Sam Horn
Fahrenheit 451
John Doe: Adalet, John Doe: Vigilante
Hıçkırık, Hichki, Tourette Sendromu Filmi
İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi
Sanırım Artık Yalnızız, I Think We’re Alone Now
Karanlığı Tutmak, Hold the Dark
Kitapçı, Sahaf, The Bookshop
İsmet İnönü Döneminde Yapılanlar, Yiğidi Öldür Hakkını Yeme
McKinsey Ve Türkiye Gerçeği
Onlar, harcadıklarında ne israf ne de cimrilik edenlerdir. Onların harcamaları, bu ikisi arası dengeli bir harcamadır.
Ekonominin Bozuk Olması Psikolojikmiş
Sözlü Dövüş Sanatı, Tongue Fu, Sam Horn
Kabil, Jose Saramago
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İlber Ortaylı
Ölümlü Nesneler, Jose Saramago