Bilal Madenci olsaydı, Sümeyye’ye Tecavüz edilseydi!

Paylaş; başkaları da faydalansın!
Atatürk'ten Vatandaşla Konuşma Dersi
Slaven Bilic'ten Ağlatan SOMA Yorumu

Yusuf Yerkel

Bu fotoğrafı görür görmez kan beynime sıçradı. Bu fotoğrafın haberine bakalım önce;

Özel Kalem’den tekme

Soma’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti sırasında yapılan protestolarda, genç bir vatandaş slogan attı. Slogan üzerine gence güvenlik görevlileri müdahale ederken, Erdoğan’la birlikte Soma’ya gelen Başbakanlık Müşaviri Özel Kalem Müdür Yardımcısı Yusuf Yerkel, protestocuya tekme atarken görüntülendi.

Kimsin lan sen? Senin kardeşin, abin, baban mı o ocaktaydı ŞEREFSİZ. Senin karına, kızına, bacına mı tecavüz etti o genç, haksız yere senin bir sevdiğini mi öldürdü yoksa cebinden paranı mı çaldı? Neden bu şiddet! biiiiiippppppppp!

Ya arkada duranlara ne demeli; hepsi sürüye uymuş KOYUN! biiiiiippppppppp!

Kolluk kuvvetleri siz ne yapıyorsunuz, genci susturuyorsunuz ya ona vuran ŞEREFSİZe niye hareketiniz yok biiiiiippppppppp!

Siz gidin tecavüzcüye, katile, hırsıza çelik yelek giydirin, bir bina dolusu kolluk kuvvetini koruma verin, zırhlı araçlarla nakil ettirin ama mağduriyete karşı sesini çıkarana, hak arayana, haksızlığın ortaya çıkarılmasını isteyene, doğru insana… yalakası olduğunuz sahibinize bir laf attı, mevcut durumu protesto etti diye Allah ne verdiyse var gücünüzle saldırın… biiiiiippppppppp!

Empati kurun hanım efendiler, beyefendiler empati kurun ama siz altı ultra primalı bebeklerdensiniz, altınız hep kuruya anlamazsınız biiiiiippppppppp!

Sayın Başbakan Bilal’in o maden ocağında olsaydı, Sayın Başbakan Sümeyye’n kaçırılıp tecavüz edilseydi acaba nasıl hareket ederdin merak ediyorum. Ama eminim ki böyle vatandaşa hareket edildiği gibi edilmezdi, ettirmezdin de! biiiiiippppppppp!

Susmayacağım, susmayacağız, korkmuyorum, korkmuyoruz birilerinin bir yerlerini yalayan insanlardan değilim, çevremdeki kimsede birilerinin bir yerlerini yalayarak bir yere gelmiş insan değil.

Haksızlığa susanın taaaaaa…..

bip bip biiiiiiiiiiipppppp biiiiiiiiiipppppppp…

Allah’ım yazarken içimden ettiğim küfürler için beni affet, dayanamıyorum; kendisi gibi insan olanların boklu götünü yalayanlara!

Atatürk'ten Vatandaşla Konuşma Dersi
Slaven Bilic'ten Ağlatan SOMA Yorumu
Paylaş; başkaları da faydalansın!

Yorum yaz

Kimi Takip Ettiğinize Dikkat Edin
Çernobil, Chernobyl
Bizim İçin Şampiyon, Bold Pilot, Halis Karataş
T-34
Bir İdam Mahkumunun Son Günü, Victor Hugo
Cesur Yeni Dünya, Aldous Huxley
Bir Ömür Nasıl Yaşanır, İlber Ortaylı
Körlük, Jose Saramago
S-400 Tek Sorunumuzdu, Aldık
Otopark Soygunu
Zam Bombardımanı
Kimi Takip Ettiğinize Dikkat Edin
Melek, El Angel
Alita, Savaş Meleği, Battle Angel
Hayvan Mezarlığı, Pet Sematary
Kraliçenin Corgisi, The Queen’s Corgi