Ömür OKUR » Sinema Felsefesi » Oscar 2014 Aday Tüm Filmler Adaylıkları, Afişleri, Fragmanları

Oscar 2014 Aday Tüm Filmler Adaylıkları, Afişleri, Fragmanları

Paylaş; başkaları da faydalansın!

2014 oscar ödülleri resmi afişiSinemasever arkadaşlar, 02 Mart 2014 tarihinde 86. kez sahiplerini bulacak olan, yılın en önemli sinema olayı olarak lanse edilen Akademi Ödüllerini ya da bilinen adı ile Oscar Ödüllerine aday isimler açıklandı. Tabii ki hem güncel hem de, konu ile ilgili sinemaseverler tarafından arama motorlarında çok aranan haber olduğu içinde, sitelerin büyük bir çoğunluğu daha fazla hit çekebilmek için copy – paste şeklinde bunları kategori ve aday ismi olarak sadece yazı olarak yayınladı. Fakat bir filmin izlenebilmesi için en önemli unsurların başında afişi ve fragmanı gelir! Yazının devamında Oscar Heykelciğini almaya aday her filmin afişini buldum ekledim, her filmin afişinin altına hangi dallarda aday olduğunu yazdım, her filmin fragmanını Youtube üzerinde  Oscar2014 oynatma listesi isminde bir araya getirerek yayınladım.

İyi seyirler.

Paylaş; başkaları da faydalansın!

About Ömür OKUR

Elektrik – Elektronik Mühendisiyim.
Türküm Müslümanım Vatanseverim.
Sinema yorumcusuyum.
Bugünü dünün üzerine bir şeyler katmak için yaşıyorum.
Kendi hayatımın yorumcusuyum: Gün içinde benim yaşadığım yada birilerinin yaşadığı olayların bendeki yansımalarını yazıyorum, başkalarının da hayatına bir şeyler katsın diye öğrendiklerimi paylaşıyorum.

Check Also

Yaşamın Kıyısında, Manchester by the Sea

Bu film ne anlatıyor? size bilindik tek bir cümle söyleyeceğim ve anlayacaksınız; “siz benim neler …

One comment

  1. Biliyormusunuz ben hiç Oscar filmlerini takip etmedim hayatım boyunca.bence insan kameraya benzer, kalbi de filmin iyi mi kötü mü olacağını tayin eder… Film zaten kendinsin keşfet kendini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *